Plexigel

Společnost CND, světový lídr v profesionálních nehtových produktech a službách, představil nové prémiové řešení pro zdokonalení nehtů, unikátní gelový systém, CND PLEXIGEL.

Existuje mnoho problémů, které vás jako zákaznice trápí. Pokud jde o vzhled nehtů, mezi nejčastější problémy patří ulomené, natržené, odštípnuté nebo ploché nehty. Častokrát je potřeba opravit pouze jeden, dva nehty. Co pro vás může být víc frustrující než ulomený nehet a pocit, že se musí všechny ostatní nehty zkrátit a nastavit modelací? Nyní, se CND PLEXIGEL, už nemusí!

Technologie PLEXIGEL je navržena pro všestranné a pohodlné řešení na jakýkoliv problém s nehty. CND PLEXIGEL poskytuje 3+ týdny nošení s pevností a délkou za minimální čas strávený v salonu. Dá se opravit natržený, odštípnutý nebo ulomený nehet pomocí flexibilního a odolného gelu CND PLEXIGEL, který současně chrání přírodní nehet. CND PLEXIGEL je formulován tak, aby vytvaroval, modeloval a chránil nehty bez jakéhokoliv poškození. Nehty mohou zůstat dokonale čiré nebo můžeme dokončit vzhled s vaší oblíbenou barvou CND!