Shellac, gellak, manikůra

Lak, který se nanese na přírodní nehet, ale přitom vydrží 3 až 4 týdny. Objevte jednoduchost a další ojedinělé vlastnosti.

Voňavá manikúra přírodní kosmetikou Cuccio

Gellak

Gel lak, jak i ostatní materiály pro prodlužování nehtů, patři do skupiny polymerů, tzn, že v jeho složení najdete stejné látky, akorát jejich koncentrace bude nižší, a proto složení bude méně agresivní.

Gel lak je hybrid, který má nejlepší jakosti laků – jednoduchost aplikace, lesk, širokou paletu barev, absenci zápachu, odolnost. Ale přece chemické složení gel laků obsahuje látky, které zajišťují přilnutí k přírodnímu nehtu. Jen  přesné dodržování  technologií pokrývání a odstranění nanesené vrstvy může zaručit ochranu přírodního nehty před poškozením. Zákaznice  musí chápat, že tato vrstva nemůže být „přenášená“, a to i v případě, že nehty vypadají dobře. Nezapomínáme, že to, co máme na nehtech – chemická látka, složení které je „nastavené“ na určitý termín výrobcem a jeho testy.

Prvních 48 hodin na nehtech stále probíhá proces polymerizace – molekuly se stále hýbou, a materiál pořád není dokonale vytvrzen, proto je lepší vyhnout se delšímu kontaktu s vodou.  Je vhodné naplánovat si velký úklid  dva dny po aplikaci. Technologie je vyvinutá tak, aby se klientka nejméně 14 dní se těšila z krásných, lesklých nehtů bez odchlipů a odštipů.

Vrchní prostředek, kterým se překrývá barevná vrstva, je odolný vůči ovocným kyselinám, vodě a jemným abrazivům. Technologie nanášení většiny výrobců gel laků předpokládá „zaobalení“ nehtů, což dělá povrch gel laku ještě více odolným. Nicméně, v případě častého kontaktu z chemickými látkami v prostředcích pro úklid domácnosti je vhodné používat gumové rukavice, které pomohou udržet v dobrém stavu nejen nehty a gel lak na nich, ale i kůži rukou.

Výhody

 • šetrný pro přírodní nehty
 • vhodný pro jakýkoliv typ a délku nehtů
 • hypoalergenní
 • trvanlivost  3 týdny
 • nádherně lesklé a syté barvy
 • žádné nežádoucí olupování barvy
 • okamžité vytvrdnutí
 • neláme se, neloupe, nerozmazává se a nevybledne
 • jednoduchá aplikace a odstranění

Pracuji se značkou gellaku CND

Modeláž nehtů
Prodlužování řas

Shellac

Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

Před nanášením Shellacu se nehty neobrušují ani nepilují. Speciální složení a schnutí v UV lampě zaručuje nejen snadnou aplikaci, ale i dlouhou odolnost, na nehtech vydrží 14 dní – 3 týdny. Shellac je mnohem odolnější než klasický lak na nehty a navíc zůstává po celou dobu nádherně lesklý. Shellac nehty zpevňuje, ale zároveň neomezuje jejich růst. Neuvěřitelně jednoduché je i jeho případné odstranění.

Metoda CND Shellac je zcela bezprašná a hypoalergení, na rozdíl od běžných laků neobsahuje žádné formaldehydy, toluen nebo fosfáty. Plísně, které se často projeví po aplikaci gelových nehtů se v tomto případě neobjevují.

Vzhledem k zpevňujícím účinkům Shellacu je tato metoda velmi vhodná pro ženy se slabými nehty, protože ty po celou dobu aplikace Shellacu stále rostou a nehrozí jejich zlomení!

V případě odstranění Shellacu se nepoužívají žádné nešetrné odstraňovače laku. Nehty se jemně zabalí do speciálních polštářků s acetonem a za 10 minut jsou zcela čisté.

Shellac nabízí velmi rozsáhlé množství barev, které se navíc mezi sebou dají míchat. Můžete tak mít svůj jedinečný originální odstín!

Složení Shellacu a jeho schnutí pod UV lampou zaručuje nejen dlouhou trvanlivost, ale i stálý vysoký lesk.

Shellac nelze nanášet na nehty, u kterých byl v nedávné době provedený P-shine. Při tomto ošetření se totiž používají výživné vosky, nehty jsou pak mastné a na takových nehtech Shellac nedrží a loupal by se.

Aby vám Shellac vydržel co nejdéleNehty s naneseným Shellacem nepilujte! Vrstva by se narušila a na krajích mohla začít odlupovat.

Kůži nehtového lůžka pravidelně promazávejte a vyživujte olejíčky nebo krémy. Díky tomu vám pod Shellacem porostou kvalitní a pevné nehty.
Na Shellac je možné v případě potřeby aplikovat běžný lak na nehty, a to i opakovaně. Pro odlakování se musí použít odlakovač na nehty bez acetonu, který Shellac nijak nepoškodí.

Metoda úpravy nehtů CND Shellac je z hlediska času, zdraví i krásy to nejlepší, co v této oblasti ženské krásy existuje. Shellac je ideální pro všechny ženy, které chtějí mít krásné a zdravé nehty. Zcela jistě ho ocení i ženy, které nemůžou být každý týden několik hodin na zdlouhavé manikúře…

 

CND Shellac – shrnutí

 • žádné poškození přírodních nehtů
 • slabé nehty se zpevní
 • nehty s ním stále rostou
 • rychlá a jednoduchá aplikace
 • mnoho barev, které lze mezi sebou míchat
 • zrcadlový trvalý lesk
 • velká odolnost proti poškození
 • dlouhodobý a neměnný vzhled
 • naprostá zdravotní nezávadnost
 • odstranění je snadné a šetrné

Manikúra

Přinese Vám nejen kvalitní službu, ale i oddech, relaxaci a pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Základní manikúra obsahuje tyto úkony:

 • Zkrácení a formování nehtů
 • Čištění nehtů
 • Odstranění a zatlačení kůžičky
 • Leštění nehtů

Po základní manikúře se dále pokračuje dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou. Na ruce naneseme jemný peeling, kterým se odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a případnou zhrublou kůži. Následuje výživná maska na ruce, která dodá pokožce potřebnou výživu a vláčnost. Nakonec se ruce s maskou namočí do parafínu. Teplo pomáhá lepšímu vstřebání výživných látek a vitamínů. Vaše ruce budou krásné a hebké. Kompletní manikúru je vhodné podstoupit minimálně 1x za měsíc.

Krásné pěstěné ruce jsou vizitkou každé ženy i muže.

Ve studiu pracuji se značkou CUCCIO Naturalé, což je zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento komplexní systém péče o ruce, nohy a tělo byl vyvinut v Toskánském regionu slunné Itálie a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu. Snoubí se zde mnohaleté zkušenosti italských žen a nejprogresivnější technologie, které představují novou alternativu péče o pokožku vašich rukou, nohou a těla.

Dnes je Cuccio Naturalé používané v nejprestižnejších salónech a studiích po celém světe.