Shellac

Shellac

Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

Před nanášením Shellacu se nehty neobrušují ani nepilují. Speciální složení a schnutí v UV lampě zaručuje nejen snadnou aplikaci, ale i dlouhou odolnost, na nehtech vydrží 14 dní – 3 týdny. Shellac je mnohem odolnější než klasický lak na nehty a navíc zůstává po celou dobu nádherně lesklý. Shellac nehty zpevňuje, ale zároveň neomezuje jejich růst. Neuvěřitelně jednoduché je i jeho případné odstranění.

Metoda CND Shellac je zcela bezprašná a hypoalergení, na rozdíl od běžných laků neobsahuje žádné formaldehydy, toluen nebo fosfáty. Plísně, které se často projeví po aplikaci gelových nehtů se v tomto případě neobjevují.

Vzhledem k zpevňujícím účinkům Shellacu je tato metoda velmi vhodná pro ženy se slabými nehty, protože ty po celou dobu aplikace Shellacu stále rostou a nehrozí jejich zlomení!

V případě odstranění Shellacu se nepoužívají žádné nešetrné odstraňovače laku. Nehty se jemně zabalí do speciálních polštářků s acetonem a za 10 minut jsou zcela čisté.

Shellac nabízí velmi rozsáhlé množství barev, které se navíc mezi sebou dají míchat. Můžete tak mít svůj jedinečný originální odstín!

Složení Shellacu a jeho schnutí pod UV lampou zaručuje nejen dlouhou trvanlivost, ale i stálý vysoký lesk.

Shellac nelze nanášet na nehty, u kterých byl v nedávné době provedený P-shine. Při tomto ošetření se totiž používají výživné vosky, nehty jsou pak mastné a na takových nehtech Shellac nedrží a loupal by se.

Aby vám Shellac vydržel co nejdéleNehty s naneseným Shellacem nepilujte! Vrstva by se narušila a na krajích mohla začít odlupovat.

Kůži nehtového lůžka pravidelně promazávejte a vyživujte olejíčky nebo krémy. Díky tomu vám pod Shellacem porostou kvalitní a pevné nehty.
Na Shellac je možné v případě potřeby aplikovat běžný lak na nehty, a to i opakovaně. Pro odlakování se musí použít odlakovač na nehty bez acetonu, který Shellac nijak nepoškodí.

Metoda úpravy nehtů CND Shellac je z hlediska času, zdraví i krásy to nejlepší, co v této oblasti ženské krásy existuje. Shellac je ideální pro všechny ženy, které chtějí mít krásné a zdravé nehty. Zcela jistě ho ocení i ženy, které nemůžou být každý týden několik hodin na zdlouhavé manikúře…

 

CND Shellac – shrnutí

  • žádné poškození přírodních nehtů
  • slabé nehty se zpevní
  • nehty s ním stále rostou
  • rychlá a jednoduchá aplikace
  • mnoho barev, které lze mezi sebou míchat
  • zrcadlový trvalý lesk
  • velká odolnost proti poškození
  • dlouhodobý a neměnný vzhled
  • naprostá zdravotní nezávadnost
  • odstranění je snadné a šetrné