Manikúra

Přinese Vám nejen kvalitní službu, ale i oddech, relaxaci a pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Základní manikúra obsahuje tyto úkony:

  • Zkrácení a formování nehtů
  • Čištění nehtů
  • Odstranění a zatlačení kůžičky
  • Leštění nehtů

Po základní manikúře se dále pokračuje dalšími procedurami, které jsou již většinou orientovány na péči o pokožku rukou. Na ruce naneseme jemný peeling, kterým se odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a případnou zhrublou kůži. Následuje výživná maska na ruce, která dodá pokožce potřebnou výživu a vláčnost. Vaše ruce budou krásné a hebké. Kompletní manikúru je vhodné podstoupit minimálně 1x za měsíc.

Krásné pěstěné ruce jsou vizitkou každé ženy i muže.

Ve studiu pracuji se značkou CUCCIO Naturalé, což je zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento komplexní systém péče o ruce, nohy a tělo byl vyvinut v Toskánském regionu slunné Itálie a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu. Snoubí se zde mnohaleté zkušenosti italských žen a nejprogresivnější technologie, které představují novou alternativu péče o pokožku vašich rukou, nohou a těla.

Dnes je Cuccio Naturalé používané v nejprestižnejších salónech a studiích po celém světe.