Kyslíková mezoterapie

Princip ošetření

Tento přístroj tlakem transportuje mimořádně čistý 93 – 95% koncentrovaný kyslík spolu se specifickými vitamínovými koktejly do hlubokých vrstev kůže. Jedinečným způsobem revitalizuje, regeneruje a omlazuje vnitřní vrstvy kůže a posléze vypíná, omlazuje a projasňuje povrch pokožky. Pokožka je okamžitě neuvěřitelně svěží a vypnutá. Její první a nejdůležitější výhoda – bezbolestnost. Důkazem je, že se kyslíková mezoterapie stala populární i u mužů, kteří, jak je známo, chtějí být krásní, ale nechtějí přitom trpět.

Kyslík působí velmi jemně. Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn a jizev. Nepozoruje se ani zarudnutí či otékání kůže. Naopak, ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek: pokožka bude světlejší, pleť se vyhladí, póry se zmenší a malé vrásky zmizí. Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody lze kyslíkovou mezoterapii využívat i k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí. Nepříznivá ekologická situace negativně ovlivňuje stav Vaší pokožky. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

Kyslík má protizánětlivé a hojivé dezinfekční účinky, spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné.

Jak probíhá tato procedura?

Ošetření se provádí pomocí přístroje, který má malý nástavec v podobě pistole „ráže“15 mm, přes který se pod tlakem vstřikuje 93 -95% kyslík s vitaminovým sérem. Tento tlak je pro kůži velmi citelný. Proud kyslíku přenáší aktivní výživné ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky. Zákrok je bezpečný a bezbolestný. Během ošetření pociťuje klient pulzující údery chladivého vzduchu – náramně příjemný pocit!

Jaký je výsledný efekt?

V důsledku tohoto ošetření dostávají hlubší vrstvy pokožky výživné látky, vitamíny a pochopitelně – kyslík. To vše podstatně urychluje metabolické procesy, zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazování a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně mizí, hlubší se maximálně vyhlazují.

Prodlužování řas